Nieuws
DACT

Het verkennen van de complexe realiteit van private equity: Société Générale's lanceringsevenement met DACT

Datum
20 december 2023
Leestijd
2 min
Auteur
DACT
Deel

Op 13 december organiseerde Société Générale het laatste 2023 evenement als nieuwe partner van de DACT. Een zeer inzichtelijke sessie over de complexe realiteit van vandaag als gevolg van toenemende Private Equity investeringen in de Corporate wereld.

Nadat Joan Schutte als voorzitter van de DACT SG had verwelkomd als nieuwe partner, trapte Albert Hollema (Treasurer Lipton) af met het delen van zijn ervaringen in het beheren van Treasuries in Portfolio Companies zoals Lipton.

Niels Groothuizen (belastingspecialist KMPG) gaf meer inzicht in de regels en voorschriften rond "Fiscale Integriteit" - een belangrijk onderwerp in de wereld van Private Equity Investeringen. Aan het einde werden beide onderwerpen gecombineerd in een reflectie op de Compliance dialoog met deze bedrijven door Olga Kutnicka en Baiba Zvejniece, evenals de specifieke operationele uitdagingen bij het bankieren van een portfoliobedrijf door Edwin Hartog.

Het hierboven gepresenteerde holistische beeld zorgde voor veel interactie tijdens de sessies zelf en tijdens de afsluitende netwerkborrel die door meer dan 40 deelnemers werd bezocht. Een succesvol lanceringsevenement voor onze nieuwe partner Société Générale!