Cyberveiligheid Evenement Recapitulatie
Op 13 september organiseerde DACt zijn eerste najaarsevenement van het jaar, een exclusief PEP-evenement rond Cyber Security. Tijdens het evenement verkenden we de meest actuele trends en bedreigingen op dit gebied, waarbij we praktijkvoorbeelden gaven om het belang te illustreren van het opzetten van een robuust cyberverzekeringsplan om uw organisatie te beschermen.
Job Kuijpers, CEO en medeoprichter van Eye Security, deelde waardevolle inzichten over de cybermaatregelen die nodig zijn om verzekerbaarheid te garanderen. Daarnaast gaf Marcel van Asperdt, onze Technology Advisor, een informatieve incident response training.
Een deelnemer merkte scherpzinnig op: "Ik waardeer de aandacht voor dit onderwerp; het wordt steeds belangrijker voor treasurers om expertise op dit gebied op te doen."
Met een gemiddelde score van 8,5 kunnen we trots terugkijken op deze informatieve middag.