PEP-sessie met Société Générale: Geef uw betalingsprocessen een boost met Payment Hubs & VoP
We nodigen u graag uit voor een inspirerende en praktische sessie, georganiseerd in samenwerking met Société Générale, gericht op het verbeteren van betalingsprocessen via Payment Hubs en de aankomende VoP-vereiste (Verification of Payee).
Geef uw betalingsprocessen een boost met Payment Hubs & VoP ( = Volledig Geboekt )
In de snelle financiële omgeving van vandaag zijn snelheid, veiligheid en vertrouwen belangrijker dan ooit. Tijdens dit evenement zullen Nationale Nederlanden en Ayvens hun real-life transformatietraject delen: hoe zij hun partners selecteerden, oplossingen implementeerden en meetbare resultaten behaalden.
Daarop voortbordurend zullen Nomentia en Société Générale duiken in de laatste ontwikkelingen rondom VoP, onderdeel van de Instant Payments Regulation (IPR). Met een verplichte implementatie vanaf oktober 2025 is het nu tijd om je voor te bereiden. Zelfs als uw organisatie buiten het toepassingsgebied valt, kan een vroege voorbereiding duidelijke voordelen opleveren.
Waarom deelnemen?
✔ Leer van echte transformatieverhalen
✔ Begrijp de implicaties en voordelen van VoP
✔ Krijg praktische inzichten om uw eigen organisatie voor te bereiden
Sprekers:
- Anja van der Linden - Senior Change Officer, Nationale Nederlanden
- Frank van den Bos - Manager Tax en Treasury, Ayvens
- Huub Wevers - Chief Growth Officer, Nomentia
- Frank De Poortere - Senior Product Manager, Société Générale
De sessie wordt afgesloten met een informele netwerkborrel. Een geweldige kans om in contact te komen met collega's en experts op dit gebied.
Inschrijven is niet meer mogelijk omdat we volgeboekt zijn.